PlayStation 4 Slim z trzema grami za 699 zł – promocja

0 komentarzy

Jesteście chętni na PlayStation 4 Slim 500GB z grami Horizon Zero Dawn, Uncharted 4, The Last of Us Remastered za naprawdę małą kasę? Łapcie okazję.

6 października o godzinie 21:00 wystartuje kolejna promocja w ramach Allegro Smart Week. Będziemy mogli zapolować na świetny zestaw PlayStation 4 + gry i choć do sprzedaży trafi 995 sztuk takich zestawów, prawdopodobnie wszystko zostanie wyprzedane w kilka minut/sekund. Poniżej link do oferty, przygotujcie się na polowanie, bo tutaj może się liczyć refleks!

Promocyjna cena jest dostępna tylko dla osób, które posiadają wykupioną usługę Smart, dzięki której zyskujemy przy zamówieniach powyżej 40 zł darmową dostawą do tysięcy paczkomatów i punktów odbioru. Nie jest to jednak drogi interes – Smart na miesiąc kosztuje 8,99 zł, a jeśli zdecydujemy się na opcję na 12 miesięcy, płacimy tylko 49 zł. Można więc kupić miesiąc Smarta jedynie po to, by zapolować na powyższe oferty.

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się