4 obrzydliwe zdjęcia PlayStation 4. Gracz palił papierosy i do tego doprowadził

PlayStation-4
Newsy PS4

Jak zobaczysz te zdjęcia PlayStation 4, to albo rzucisz palenie, albo zaczniesz wychodzić z domu na dymka. I na pewno zastanowisz się, jak muszą wyglądać Twoje płuca.

Przeglądając forum Reddit natrafiłem na zdjęcia PlayStation 4, które podrzucił jeden z graczy. Widzimy kilka ujęć wnętrza konsoli i aż ciężko uwierzyć, że nie wyzionęła jeszcze ducha.

Wyczyść swoje PlayStation 4, póki jeszcze działa

Użytkownik forum posługujący się pseudonimem Polak5677 podzielił się „śmierdzącymi” zdjęciami PS4. Jak sam zaznacza, to nie jego sprzęt. Otrzymał go do wyczyszczenia, bo konsola głośno pracowała. Po otworzeniu jego oczom ukazała się istna tragedia. Inni dopytują, czy to na pewno od papierosów, bo sami palą w pomieszczeniu. Autor wątku odpowiada, że nie ma wątpliwości, ponieważ wnętrze strasznie śmierdziało tytoniem.

Konsola została uratowana i wyczyszczona. Nie było to trudne, ale przykrego zapachu nie udało się usunąć. Polak5677 napisał, że warto zadbać o swoją konsolę i co jakiś czas zajrzeć do jej wnętrza. W przypadku opisywanego modelu plomba gwarancyjna nie była wcześniej usuwana, zatem to było pierwsze sprzątanko od nowości sprzętu.

Tak wygląda wnętrze PS4 od osoby palącej [4 zdjęcia]

PlayStation 4
PS4

Pozostałe zdjęcia wnętrza PS4 na drugiej podstronie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie