PUBG PlayerUnknown's Battlegrounds Stean

Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Playerunknown’s Battlegrounds już dostępne w PlayStation Store

Jedna z popularniejszych gier ostatnich lat w końcu zawitała w PlayStation Store.

Dostępny od dzisiaj Playerunknown’s Battlegrounds będzie zawierał trzy dobrze znane fanom gry mapy: Erangel, Miramar oraz Sanhok wraz z jej śnieżną wersją, która zadebiutuje jeszcze tej zimy.

Dodatkowo na wszystkich graczy czekają najważniejsze dodatki, m.in. personalizowane mecze, ranking, tryb wydarzeń specjalnych, trofea i wiele więcej.

Playerunknown’s Battlegrounds to gra typu battle royale, w którym na jednej mapie 100 graczy jednocześnie musi walczyć o przetrwanie. W tym starciu na śmierć i życie liczy się to, jak szybko uda się zdobyć ukryte po całej lokacji niezbędne wyposażenie oraz broń.

Ze wszystkich graczy przetrwać może tylko jeden, którego wytrwałość zostanie nagrodzona pysznym kurczakiem za zwycięstwo. Aby móc wziąć udział w tej pełnej emocji rywalizacji, potrzebne jest stałe połączenie z Internetem oraz aktywna subskrypcja PlayStation Plus.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%