PlayBook 4, czyli nowa generacja od Sony w wersji przenośnej

Sprzęt jest tak popularny, że jego twórca nie może nadążyć z produkcją.

Dokładnie miesiąc temu pisaliśmy o Xboksie One w wersji laptopowej. Jeśli jesteście zainteresowani, odsyłamy do wcześniejszej wiadomości.


Teraz PlayStation 4 doczekało się przenośnego wydania. Za konstrukcję sprzętu odpowiada ten sam człowiek, czyli Ed Zarick. Podobnie jak przy konsoli Microsoftu, tak i tutaj dostajemy 22-calowy ekran Full HD (1080p), który posiada dodatkowo napęd Blu-Ray. Taka konsola nie jest jednak do końca mobilna. Ze względu na to, że PlayStation 4 nie działa na baterii, nadal trzeba podłączać ją do sieci zasilającej.

Zmodyfikowana PS4 została ochrzczona jako PlayBook 4. Można ją nabyć w czarnej lub białej wersji kolorystycznej. Sprzęt kosztuje 1395 dolarów, a jeśli w rozliczeniu dostarczymy własną konsolę, cena spadnie do 1095 dolarów. Za dodatkowe złącze HDMI dopłacimy natomiast 50 dolarów.

Trzeba przyznać, że tanio nie jest. Ed Zarick chwali się jednak, że ma tyle zamówień, że nie wyrabia się z produkcją PlayBook 4. Poniżej możecie zobaczyć filmik, przedstawiający niecodzienny sprzęt. Jak się podoba?

 

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

  • Fajna sprawa aczkolwiek teraz tylko czekać aż odezwie się Apple grożąc sądem za podobieństwo nazwy do ich produktu 🙂

  • czad. 🙂

3 Shares
Share3
+1
Tweet