Płatne dodatki do Wiedźmina 3 – Shani pojawi się w DLC “Serca z Kamienia”?

Wskazuje na to graficzka, która pojawiła się na platformie Steam. Przedstawiona na niej postać łudząco przypomina medyczkę, którą poznaliśmy w pierwszej części Wiedźmina.

Na stronie Steam zaktualizowano kartę produktu, zawierającego Wiedźmina 3 wraz z tzw. Expansion Pass. Co dzięki niemu zyskujemy? Dostęp do płatnych DLC, które mają zapewnić dodatkowe 30 godzina zabawy (albo i więcej, o czym niedawno pisaliśmy).


Najciekawsze jest to, że zobaczyliśmy graficzkę (publikujemy poniżej), obrazującą nadchodzące dodatki. Pierwszy otrzyma nazwę Serca z Kamienia, drugi zatytułowano Krew i Wino. Przy jednym z nich widzimy twarz młodej dziewczyny, która strasznie przypomina Shani, czyli jedną z bardzo ważnych postaci pierwszego Wiedźmina.

Fani już rozpytują na oficjalnym forum gry, czy to rzeczywiście Shani. Cytowany przez serwis Gamingbolt Marcin Momot odpowiada: Jeśli chodzi o postać przedstawioną na ilustracji, zostawiamy graczom wykombinowanie, o kogo chodzi.

Za Shani przemawia jeszcze jedna przesłanka. Akcja dodatku Serca z Kamienia ma obejmować Ziemie Niczyje i Oxenfurt, gdzie studiowała i pracowała młoda medyczka. Trzeba jeszcze innych dowodów?

Dajcie znać, czy również Waszym zdaniem pokazana na obrazku dziewczyna to właśnie Shani. A jeśli nie ona, to może macie inne propozycje?

Płatne DLC do Wiedźmina 3
Płatne DLC do Wiedźmina 3

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

9 Shares
Share9
+1
Tweet