Planowane DLC do Dying Light. Dostaniemy łazika i postrzelamy z łuku!

Prawdopodobnie pojawią się również nowe, otwarte przestrzenie.

Studio Techland wypuściło wczoraj dużą aktualizację do Dying Light i zdradziło jednocześnie, co jeszcze nas czeka w opanowanym przez zombie mieście Harran.


Na poniższym materiale możemy zobaczyć pustynne łaziki, którymi staranujemy przeciwników. Możliwe więc, że wraz z pojazdami dostaniemy również świeżutką mapę, po której poszalejemy.

Trailer przedstawia również nową broń, którą będzie łuk. Czy posłuży jedynie do bezszelestnego załatwiania zombiaków z dystansu, czy też może w ekwipunku znajdziemy wybuchowe strzały, wysadzające wszystko w powietrze? Miejmy nadzieję, że dostaniemy obie możliwości.

Filmik pokazuje również stadion w Harran, na którym powalczymy w nowym trybie polegającym na wybijaniu nadciągających zewsząd hord zombie. Nowością będzie również coś, co wygląda jak bieg na czas, zaliczając po drodze kolejne punkty kontrolne.

Zapewne więcej szczegółów na temat kolejnego dodatku do Dying Light poznamy wkrótce, a tymczasem zapraszamy na zajawkę nadciągających zmian oraz kilka słów, które skierował do graczy prezes firmy Techland, Paweł Marchewka:

Chciałbym Wam wszystkim szczerze podziękować za Wasze zaufanie, wsparcie oraz zainteresowanie naszą grą. Bez Was Dying Light nigdy nie stałby się tak wielkim sukcesem. Jesteśmy Wam wdzięczni, a także zachwyceni Waszą pasją i pomysłowością. Dlatego też stworzyliśmy dodatkową zawartość do gry, którą każdy z Was może się cieszyć zupełnie za darmo. Chcemy też Was zapewnić, że to dopiero początek naszych planów względem świata Dying Light.

Chcemy szczególnie podziękować tym, którzy naszą grę ukończyli i wysyłają do nas swoje komentarze, sugestie i propozycje. Słuchamy ich wszystkim i ciężko pracujemy, żeby ich jak największą liczbę wprowadzić do gry. Możecie to zobaczyć już w aktualizacji Hard Mode, choć to dopiero początek, bo jeszcze sporo ulepszeń przed nami.

Chcemy w tym miejscu obiecać, że będziemy aktywnie wspierać Dying Light dodatkową zawartością, taką jak nowe obszary, tryby, umiejętności, zadania, bronie i wiele więcej. Wszyscy, którzy pobrali najnowszą aktualizację, mogą już teraz spróbować swoich sił w trybie Hard, a także zobaczyć w menu głównym gry zapowiedzieć tego, nad czym obecnie pracujemy.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

39 Shares
Share39
+1
Tweet