Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

PlanetSide Arena z premierą w styczniu 2019 roku

Nowy arena shooter o ogromnej skali wprowadza rozgrywkę PvP opartą o klasy postaci i unikatowy, sezonowy system progresji.

Daybreak Games zapowiedział PlanetSide Arena – nowy, opracowany na ogromną skalę wieloosobowy shooter sci-fi z premierą na Steamie zaplanowaną na 29 stycznia 2019 roku. Wyposażona w system klas postaci, zróżnicowaną rozgrywkę i dynamiczny system progresji, PlanetSide Arena przenosi znaną formułę wyjątkowej i zakrojonej na szeroką skalę akcji do nowego środowiska, jakim są areny zdolne pomieścić do 1000 graczy w jednym meczu.

PlanetSide Arena otrzyma na starcie trzy główne tryby gry: Massive Clash, doświadczenie PvP dla dwóch grup po 250 graczy, oraz Solo i Team Battle Royale. Kolejne tryby, takie jak Capture the Flag, Team Deathmatch, Search and Destroy czy Global Conquest zostaną wprowadzone przy okazji kolejnych sezonów.

Przed wtargnięciem na ogromne pole bitwy – dynamicznie zmieniającym się w każdym trybie – gracze będą mogli wybrać jedną z trzech postaci: Assault, Engineer lub Medic. Każdą klasę wyposażono w plecak odrzutowy, osobisty pojazd i unikatowe zdolności, które można ulepszać w trakcie gry, co tym samym oferuje nowe możliwości walki i budowania strategii.

Oprócz zbliżającej się premiery PlanetSide Arena, Daybreak Games pozostaje w pełni zaangażowane w rozwój PlanetSide 2, gry, w której niedawno zapowiedziano ulepszenie silnika i która otrzymała ostatnio nową, zrobotyzowaną frakcję z okazji 6. rocznicy. Kolejna duża aktualizacja PlanetSide 2 wprowadzi Oshur, pierwszy nowy kontynent od pięciu lat.

Źródło: Materiał producenta

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 59 reviews)
Excellent44%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible49%