Piwa dla graczy? Czemu nie!

Powstają rzemieślnicze piwa z myślą o graczach.

Good Game Brewery przedstawia serię piw rzemieślniczych, powstałych z myślą o graczach i fanach e-sportowych zmagań. Ich nazwy nawiązują do najpopularniejszych gatunków gier – FPS-ów, RPG-ów, MOBA.

Good Game Brewery oferuje cztery różne piwa, z których każde reprezentuje inny styl. Clutchmeister, którego nazwa nawiązuje do popularnych shooterów jak np. Counter-Strike: Global Offensive, to klasyczny pils o wyraźnej goryczce w smaku, Runiczny Młot jest ciemnym pszenicznym dunkelweizenem, Battle Royal charakteryzuje się mocno chmielowym aromatem typowym dla american pale ale, a Mid or Feed reprezentuje styl pale ale. Piwo powstaje we współpracy z Browarem Perun, który posiada wieloletnie doświadczenie w warzeniu „craftów”, aby zapewnić jego najwyższą jakość.

W planach Good Game Brewery są już kolejne piwa w nowych stylach, które regularnie będą pojawiać się na sklepowych półkach.

Wszystkie osoby związane z Good Game Brewery wywodzą się z e-sportu. Cześć z nich przez wiele lat grała w różnych zespołach, a w swojej obecnej pracy codziennie mają styczność z gamingiem.

Piwa z serii Good Game Brewery dostępne są do nabycia w pubach gamingowych oraz w sklepach z piwami rzemieślniczymi w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku, Poznaniu i Toruniu.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: