Pierwszy otwarty pokaz Overwatch. Przyjdziecie?

0 komentarzy

Podczas wielkiego turnieju E-Sport Now 2016 odbędzie się otwarty pokaz najnowszego dzieła słynnego producenta gier – Blizzarda.

W trakcie odbywających się w dniach 28. i 29. maja turniejów E-sport Now we wrocławskiej Hali Stulecia, wszyscy uczestnicy będą mogli spróbować swoich sił w zupełnie nowej grze Overwatch. Premiera gry już za pasem – ten sieciowy FPS to dzieło legendy branży gier, amerykańskiej firmy Blizzard.

Overwatch, to rozgrywki dwóch sześcioosobowych drużyn, w których znajdą się niezwykle barwne i unikatowe postaci wybierane przez graczy. Choć właśnie trwa otwarta beta Overwatch, to jeżeli ktoś nie zdąży zapoznać się z grą podczas jej trwania, trafi się do tego okazja podczas E-Sport Now 2016.

Blizzard wraz z wydawcą oraz organizatorem E-Sport Now przygotują dla odwiedzających wrocławską halę sporo atrakcji. Więcej informacji na temat planowanego pokazu już wkrótce przekaże sam wydawca, cdp.pl. Zainteresowani wrocławską imprezą powinni zajrzeć na oficjalną stronę wydarzenia.

Źródło: materiał producenta

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się