Pierwsze dedykowane kontrolery do Xboksa One trafiły do graczy.

Pierwsze dedykowane kontrolery do Xboksa One trafiły do graczy.
Newsy XOne

Świetna akcja Microsoftu. Zainteresowanie jest ogromne.

Właśnie do graczy trafiły pierwsze kontrolery z Xbox Design Lab. Pochodzą one ze specjalnego programu, w którym gracze mogą we własnym zakresie wybrać kolory poszczególnych elementów pada i zamówić go z dostawą. Microsoft twierdzi, że zainteresowanie jest ogromne, zwłaszcza, że cena za taki spersonalizowany kontroler, wcale nie jest dużo wyższa od zwykłego. Pad kosztuje bowiem 80 dolarów.

O co dokładnie chodzi? Otóż w czerwcu tego roku Microsoft ogłosił stworzenie Xbox Design Lab. Za pomocą tej strony, gracze może wybrać kolory poszczególnych elementów pada i zamówić go z dostawą do domu (tylko wybrane regiony). Kolor można nadać siedmiu elementom. Na początku wybieramy opcję wyglądu obudowy. Następnie zaznaczmy kolor bumperów i trigger, d-pada, gałek, przycisków ABXY, przycisków View i Menu oraz tylnego panelu.

Microsoft twierdzi, że paleta kolorów jest na tyle bogata, że można stworzyć około 8 mln kombinacji. Co ciekawe, dopłacając zaledwie 10 dolarów, otrzymamy na padzie wybrany grawer – na przykład z naszym własnym gamertagiem.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie