Perfect Dark ma spory problem z reżyserem

Perfect Dark - grafika
PC Xbox Series Xbox Series S

Perfect Dark nadal powstaje, zyskało niedawno wielkie wsparcie i zapowiada się na jedną z najważniejszych produkcji Microsoftu. Jest jednak pewien problem i nosi on nazwisko Neuburger.

Reżyser gry, Dan Neuburger, odszedł ze studia The Initiative – zauważył Klobrille. Deweloper zaznaczył na swoim profilu na LinkedIn, że obecnie poszukuje nowej pracy i nie jest już członkiem dużego studia Microsoftu. Neuburger współpracował z zespołem od czterech lat, a więc od samych początków istnienia nowej odsłony Perfect Dark. Utrata reżysera to poważny cios wymierzony w proces produkcji gry. Miejmy nadzieję, że szybko znajdzie się dobry następca.

To nie pierwsza duża strata The Initiative. W lutym zeszłego roku studio opuścił Design Director gry – Drew Murray. Deweloper zdecydował się powrócić do Insomniac Games, z którym już wcześniej współpracował.

Zeszłoroczne doniesienia sugerują, że The Initiative cierpi na brak deweloperów i trudno znaleźć więcej rąk do pracy. Właśnie dlatego do pomocy zaproszono studio Crystal Dynamics. Te same przecieki wskazują też, że gra rozwija się dobrze pomimo niezadowalającej liczby deweloperów.

Nie znamy daty premiery Perfect Dark i nie widzieliśmy nawet ani jednego materiału z rozgrywki. Miejmy nadzieję, że Xbox zaprezentuje ten tytuł na jednym ze swoich nadchodzących pokazów.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie