Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Patch 2.1 do Diablo III debiutuje dzisiaj na PS4 i Xbox One

Co oferuje aktualizacja?

Blizzard Entertainment informuje, że posiadacze PlayStation 4 oraz Xboksa One mogą już pobrać patch 2.1 do Diablo III: Reaper of Souls – Ultimate Evil Edition. Ściągniecie go poprzez Xbox Live lub PlayStation Network.

Wraz z aktualizacją dostaniemy naprawdę sporo ciekawych usprawnień. Wśród najważniejszych warto wymienić dostęp do portalu Skarbiec (The Vault), który umożliwi nam walkę z nowym bossem Baroness Greed.

Poza tym patch wprowadzi nas w tryb Głębokie Szczeliny, w którym staniemy naprzeciw niezliczonych wrogów. Trzeba likwidować ich na czas, a kolejne poziomy będą coraz bardziej wymagające.

Aktualizacja do Diablo III z numerkiem 2.1 to również nowa lokacja Rynsztoki, którą zwiedzimy podczas walk w Szczelinach Nefalemów i Głębokich Szczelinach. Po instalacji łatki zobaczymy również na ekranie specjalny panel Co nowego, w którym będziemy mogli sprawdzać wszystkie zmiany, pojawiające się wraz z kolejnymi aktualizacjami.

To oczywiście nie wszystko. Szczegółowo o nowościach z patcha 2.1 traktuje poniższy filmik. Zapraszamy do oglądania!

Diablo III: Reaper of Souls – Patch 2.1

 

 

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się