Patch 1.28 do GTA Online – Brudny Szmal 2. Po samochodach zostały tylko opony!

Najnowsza aktualizacja do sieciowego trybu GTA V wprowadziła sporo gadżetów oraz kilka fur. Gracze donoszą jednak o nowych błędach, czasem bardzo dziwnych.

Jeśli chcecie zobaczyć, co dostaliśmy w DLC do GTA Online Brudny Szmal 2, zapraszamy do wczorajszego newsa. W tej wiadomości możecie natomiast pooglądać filmiki przedstawiające nowiutkie pojazdy z aktualizacji. Przy okazji podawaliśmy również ich ceny.


Okazuje się jednak, że niektórzy gracze mają trochę problemów po instalacji dodatku. Patch 1.28 – bo właściwie takim numerkiem okraszono DLC Brudny Szmal 2 – niechcący nieco narozrabiał. Po pierwsze niektórzy zauważyli w przypadku wersji gry na PC drobne cięcia animacji, choć akurat w tym przypadku ciężko dociec, czy spadki płynności rzeczywiście wystąpiły.

Bardziej namacalnym problemem są brakujące samochody. – Sprawdziłem mój garaż po aktualizacji 1.28 (Brudny Szmal 2) i wydaje się, że brakuje w nim części pojazdów. Jak mogę rozwiązać ten problem? – pyta jeden z graczy na forum Rockstar.

Oto odpowiedź: Zauważyliśmy, że po aktualizacji 1.28 niektórzy gracze mają problem z brakującymi pojazdami w garażach. Jeśli uważasz, że jest tak i w Twoim przypadku, spróbuj zadzwonić do mechanika oraz przejrzyj inne garaże, ponieważ pojazd mógł zostać przeniesiony w inne miejsce.

Rockstar tłumaczy, że jeśli mimo wszystko nie odnajdziemy swoich samochodów, należy zwrócić się z tym problemem indywidualnie do pomocy technicznej na stronie gry.

Na koniec jeszcze jeden błąd – z rodzaju dziwne, a jednak. Jeden z graczy na forum Reddit twierdzi, że po instalacji dodatku Brudny Szmal 2 w garażu zostały mu tylko… opony. Sami zerknijcie na screeny, które obrazują tę sytuację. Do niewidzialnego auta ponoć nie da się wejść. A co, jeśli spróbujemy wysadzić je w powietrze? W serwisie Imgur pojawił się wynik eksperymentu (screeny od użytkownika turismo2). Zapraszamy do galerii!

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

28 Shares
Share28
+1
Tweet