Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Patch 1.04 do Ghost of Tsushima. To już czwarty update przed premierą

Choć premiera Ghost of Tsushima dopiero w piątek, gra już teraz dostaje łatki poprawiające błędy. 

Studio Sucker Punch udostępnia patch 1.04 do Ghost of Tsushima. Tak, premiery jeszcze nie było, a tu kolejny update. W sumie, to już czwarta aktualizacja gry, a wszystkie zajmują się eliminowaniem błędów, by tytuł trafił do graczy z jak najmniejszą liczbą bugów.

Nowy update podbija wersję gry do 1.04 i prawdopodobnie jest to ostatnia próba łatania produkcji przed jej premierą (ta już 17 lipca!).

Serwis TwistedVoxel zwraca uwagę na to, że w zależności od regionu, łączny rozmiar wszystkich czterech update’ów jest różny. Najwięcej do pobrania będzie w Europie (około 11,3 GB). W USA wychodzi około 8 GB, a w Azji i Japonii około 5,5 GB.

Patch 1.04 do Ghost of Tsushima:

  • Ogólne poprawki i ulepszenia
  • Różne poprawki w lokalizacji
  • Inne poprawki błędów

Jak widzicie, lista poprawek jest bardzo ogólna. Liczymy na to, że premierowa wersja gry będzie pozbawiona mankamentów, o których wspominaliśmy w naszej recenzji: Najnowsza gra od Sucker Punch wygląda nieźle, lecz niestety jest kilka kulejących elementów. Jednym z nich są animacje, którym brakuje elastyczności. Drugim to sztuczna inteligencja, czasami biegająca bez ładu i składu. Niektóre tekstury dają wrażenie niedopracowanych lub niewgranych poprawnie.

Ogólnie jednak, Ghost of Tsushima zasługuje na uwagę i oceniliśmy ją 4/5. Recenzję gry przeczytacie tutaj.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się