P.T. oraz Dead Space odtworzone w ekskluzywnej grze na PlayStation 4

P.T. oraz Dead Space odtworzone w ekskluzywnej grze na PlayStation 4
Newsy PS4

Choć Dreams od Media Molecule znajduje się dopiero w fazie beta, już teraz pokazuje, że za pomocą tej gry (która jest w zasadzie edytorem) można zdziałać prawdziwe cuda.

Odpowiedzialne za serię LittleBigPlanet studio Media Molecule pracuje od długiego czasu nad swoim kolejnym dziełem – nietypową przygodówką akcji Dreams. Tytuł powstaje jedynie na konsolę PlayStation 4 i od niedawna można go sprawdzać w ramach testów beta.

Dreams to duży i bardzo prosty edytor, w którym gracze kreują własne sny, stające się częścią ogromnego uniwersum. Możemy tworzyć nie tylko małe przedmioty, lecz również całe światy. Poniższe filmiki pokazują, że nie jest to rzucanie słów na wiatr, ponieważ już podczas bety testerzy potrafili odtworzyć w Dreams sceny z P.T oraz Dead Space.

Jesteśmy niezmiernie ciekawi, jakie cuda zaoferuje pełna wersja Dreams i jakie nowe możliwości otrzymamy na premierę gry. Niestety, data premiery nie została jeszcze ustalona, lecz wszystko wskazuje na to, że tytuł wskoczy do PS Store jeszcze w tym roku.

Czekacie na Dreams?

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie