Spin-off Ozark niewykluczony. Twórca serialu o nowych możliwościach

Ozark może otrzymać spin-off
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Seriale

Choć ostatni sezon Ozark już zobaczyliśmy, jest jeszcze szansa na spin-off osadzony w uniwersum tejże produkcji.

Druga połowa czwartego, a zarazem finałowego sezonu popularnego serialu zadebiutowała na Netfliksie 29 kwietnia. Jak się jednak okazuje, mimo że historia Wendy i Marty’ego dobiegła już końca, nie oznacza to, że cały świat przedstawiony w produkcji przestał istnieć. Chris Mundy, czyli showrunner tytułu, zapowiedział już w rozmowie z portalem TVLine, że Ozark może jeszcze otrzymać spin-off:

„To zdecydowanie coś, o czym już mówiono. Nic nie jest ostateczne. Mamy szczęście, że ludziom naprawdę spodobał się serial, więc będą pewnie zainteresowani.

Nadal są metody, by pozostać wewnątrz serialu i ponownie przyjrzeć się wątkom. Dla mnie było bardzo ważne, żeby zakończyć ten serial. To jest praca, którą wykonaliśmy, zrobiliśmy to jak najlepiej i mamy nadzieję, że ludziom się podoba. Teraz wszystko, co odbiega od serialu będzie odrębną rzeczą, choć pozostanie w naszym uniwersum.”

Jak więc widać, na razie Mundy nie podał żadnych konkretnych informacji. Pocieszające jest mimo wszystko to, że nie sprzeciwia się kategorycznie powstaniu produkcji pobocznej. Możemy więc liczyć na to, że teraz – gdy oryginalne Ozark otrzymało godne zakończenie – twórcy pomyślą o kontynuacji niektórych wątków.

Pełny już 4. sezon Ozark możecie oglądać od 29 kwietnia na platformie Netflix.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie