Kto skusi się na takie wydanie hitu od Blizzarda?

Pudełeczko + dodatkowa zawartość.

Już ponad 30 milionów osób z całego świata zmierzyło się na polach bitewnych przyszłości w Overwatch. W przyszłym tygodniu nowi gracze będą mogli dołączyć do walki dzięki rozszerzonej wersji pudełkowej naszej drużynowej strzelanki, która zdobyła ponad 100 nagród dla gry roku.

Premiera wersji cyfrowej Overwatch: Game of the Year Edition odbyła się w maju, a już 28 lipca gra trafi na półki sklepowe.

Poza pełną listą bohaterów, map i funkcjonalności, Overwatch: Game of the Year Edition zawierać będzie również dodatki cyfrowe do pozostałych świetnych gier Blizzarda:

  • 10 skrzynek z łupami w Overwatch – Zdobądź 10 skrzynek zawierających losowe elementy, które umożliwiają zmianę wyglądu i zachowania twoich bohaterów. W skrzynkach można znaleźć skórki, emotki, zwycięskie pozy, kwestie dialogowe, graffiti i prezentacje zagrań, jak również kredyty, za które można odblokować elementy umożliwiające personalizację bohaterów.
  • Skórki z edycji Origins – Złóż hołd wojownikom z początków istnienia Overwatch, nosząc klasyczne skórki Agenta Blackwatch Reyesa dla Żniwiarza czy Dowódcy Szturmowego Morrisona dla Żołnierza-76. Poznaj dawne dzieje innych bohaterów dzięki takim skórkom jak Roślinny Bastion, Szefowa ochrony Fara, a nawet Odrzutowa Smuga!
  • Skrzydła Łaski w Diablo III – Niszcz demoniczne siły w Królestwie Niebios i Płonących Piekłach nosząc skrzydła Łaski. Niech całe Sanktuarium wie o twojej przynależności do Overwatch!
  • Zwierzak Mały Winston w World of Warcraft Uroczy, milusi i niezwykle inteligentny Mały Winston to zwierzak, który zawsze dotrzyma ci kroku podczas walki w Azeroth.
  • Bohaterka Smuga w Heroes of the Storm Dołącz do Nexusa ze Smugą i zaskocz swoich wrogów błyskawicznymi atakami!
  • Portrety w Starcraft II i rewers w Hearthstone – Dzięki nowym portretom Smugi, Żniwiarza, Fary, Winstona, Bastiona i Żołnierza-76 na pewno zostaniesz legendą sektora Koprulu. Rewers z motywem Overwatch pozwoli ci z kolei toczyć potyczki w Hearthstone w stylu godnym prawdziwego bohatera!

Ci, którzy jeszcze nie dołączyli do walki, będą mogli kupić Overwatch: Game of the Year Edition u jednego z lokalnych sprzedawców.

Źródło: materiał producenta

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.