Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Oto Yarntown – Bloodborne w stylu pixel art. Twórca udostępnia tytuł za darmo

Niezależny deweloper Max Mraz stworzył Yarntown – nową wersję Bloodborne z charakterystyczną, pikselową grafiką. Autor opublikował produkcję za darmo.

Oprawa wizualna Yarntown – jak zauważa sam twórca – jest wzorowana na pierwszych częściach The Legend of Zelda. Tytuł przenosi do nowego formatu fragment rozgrywki z Bloodborne – eksplorujemy rejony gotyckiego miasta Yharnam, polując na bestie i próbując swoich sił w starciach z bossami.

Jak to wszystko wygląda, możecie zobaczyć na poniższym wideo.

Produkcja Maxa Mraza bazuje na silniku Solarus. Gra jest oczywiście uproszczona w porównaniu do pierwowzoru, co nie znaczy, że nie jest warta uwagi – zwłaszcza, że możemy ją pobrać zupełnie bezpłatnie. Zainteresowanych odsyłamy pod ten adres. Pliki z tytułem zajmują zaledwie 34 MB.

Bloodborne to action RPG, który czerpie z serii Dark Souls. Produkcja miała premierę w 2015. Do tej pory wydano jedynie wersję na PS4.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się