Oto wodoodporna klawiatura dla graczy z podświetlaniem

0 komentarzy

Dodatkowo jej klawisze są mechaniczne.

Corsair informuje o wprowadzeniu do sprzedaży nowej klawiatury dla fanów gamingu – K68 RGB. Odświeżona wersja Corsair K68 została wyposażona w mechaniczne przełączniki Cherry MX Red oferujące indywidualne, w pełni konfigurowalne podświetlenie LED RGB. Dodatkowo, każdy przełącznik posiada osobne zabezpieczenia, które chronią go przed pyłem oraz płynami na poziomie izolacji IP32. Nowy produkt kalifornijskiej firmy zapewnia także dedykowane przyciski multimedialne, odłączaną podkładkę pod nadgarstki oraz wsparcie oprogramowania Corsair Utility Engine.

Wymagania sprzętowe Fortnite na PC


K68 RGB, podobnie jak wszystkie klawiatury produkowane przez Corsair, korzysta wyłącznie z przełączników z pozłacanymi stykami tworzonymi przez firmę Cherry MX. Corsair K68 RGB wyposażono w przełączniki w wersji Red, które zapewniają płynny, linearny skok. Pełne NKRO oraz 100% anti-ghosting sprawiają, że wszystkie akcje wykonywane przez użytkownika będą bez przeszkód rejestrowane przez komputer podczas każdej rozgrywki. Cykl życia jednego przełącznika to do 50 milionów wciśnięć. Producent gwarantuje także identyczne działanie zarówno przy pierwszym, jak i np. milionowym ruchu klawisza.

Dzięki LED RGB wbudowanemu w każdy przełącznik, K68 RGB można oświetlić w dowolny sposób – od płynnego przełączania kolorów do dynamicznego efektu reaktywnego. Każdy nowy użytkownik sprzętu Corsair może wybrać jedno z fabrycznych ustawień podświetlenia, wgrać profil przygotowany przez innych graczy lub stworzyć swój własny, unikalny pokaz świateł za pomocą oprogramowania Corsair Utility Engine. CUE pozwala również na pełną synchronizację oświetlenia wszystkich peryferiów komputerowych Corsair, takich jak myszki, słuchawki, podkładki oraz stojaki na słuchawki. Dodatkowo, Corsair Utility Engine umożliwia zaprogramowanie dowolnego klawisza klawiatury, co ułatwia tworzenie albo podstawowych komend przydatnych podczas rozgrywki, albo maksymalnie złożonych, wielofunkcyjnych makr.

Corsair zdecydowało się wyposażyć K68 RGB w zabezpieczenia, które chronią klawiaturę przed płynami oraz pyłem na poziomie IP32. Każdy przełącznik Cherry MX został otoczony gumową osłoną, która zatrzymuje ciecze oraz blokuje kurz uniemożliwiając uszkodzenie sprzętu. Ponadto, bariera ta w żaden sposób nie wpływa na stopień jasności podświetlenia lub na wykorzystywane kolory.

Corsair K68 RGB została wyposażona w pełnowymiarową, odczepianą podpórkę pod nadgarstki, dedykowane przyciski multimedialne, w tym m.in. do blokowania trybu Windows oraz do regulacji poziomu głośności wykorzystywanych urządzeń audio. Sugerowana cena detaliczna to 599 złotych, klawiatura objęta jest dwuletnią gwarancją producenta.

Źródło: Corsair

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się