Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Oto szczegóły dodatku do Destiny 2

Przygotowani na kolejną porcję nowości?

Bungie wspólnie z Vicarious Visions podjęło się stworzenia nowego dodatku do Destiny 2, otwierając tym samym 3. sezon pełen treści dla wszystkich graczy.

Destiny 2 Dodatek II: StrategOS jest już dostępny do pobrania w wersji na PlayStation 4, Xbox One oraz PC. Pecetowa wersja jest ekskluzywnie dostępna na Battle.net. Destiny 2 Dodatek II: StrategOS to drugie oficjalne rozszerzenie do Destiny 2. StrategOS wprowadza nowe wyposażenie, rozbudowany endgame, szereg aktywności, całkowicie nową opowieść skupioną wokół postaci Any Bray, a na dokładkę epicką walkę z bossem, który podda umiejętności graczy najwyższej próbie.

Dodatek poszerza uniwersum Destiny 2 i jest dedykowany weteranom i powracającym graczom, którzy chcą poznać kolejny rozdział historii. Gracze trafiają pod skute lodem, polarne czapy Marsa, aby oddać się nowym przygodom i aktywnościom. Dla tych, którzy szukają ekstremalnego wyzwania, StrategOS oferuje całkowicie nową zawartość endgame’ową w postaci Protokołu Eskalacji. W trybie tym gracze będą musieli zmierzyć się z coraz to silniejszymi falami bojowników Roju. Natomiast już w ten piątek, 11 maja, do gry trafi nowy, będący częścią dodatku najazd na legowisko, Iglica Gwiazd, który odda w ręce graczy nowy obszar, wraz z nowym bossem do pokonania i unikatowymi nagrodami do zdobycia.

Ponadto, dodatek StrategOS to jednocześnie inauguracja 3. sezonu obejmującego wszystkich graczy Destiny 2; z potężnymi wzmocnieniami dla egzotycznych broni, rankingowymi potyczkami w Tyglu, nowymi mapami dla formatu PvP, prywatnymi meczami, dodatkowym miejscem w schowku i jeszcze więcej.

Źródło: Bungie

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%