Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Oto najlepszy kontroler do gier FPS?

Rosyjski pomysł na pada jest naprawdę nietypowy.

R-Handle to prototyp pada rosyjskiej myśli technologicznej, który według twórców, zawiera najlepsze elementy zwykłego pada do konsoli oraz konsolowych akcesoriów. Z lewej strony mamy coś na wzór tradycyjnego kontrolera z d-padem oraz gałką analogową i wieloma przyciskami.

Natomiast z prawej nietypowy wolant wystający z obudowy, który służy do poruszania głową bohatera i celowania. Całość ma przynajmniej 25 przycisków, nie wiemy jednak na ile są one konfigurowalne.

Alex Nesmeev oraz Eugene Nesmeev – projektanci sprzętu, będą zbierać fundusze na stworzenie pada za pomocą serwisów crowdfoundinowych. Jeśli jesteście ciekawi jak prezentuje się sprzęt w trakcie grania, zerknijcie poniżej.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%