Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Darmowe i przedpremierowe granie w nowe wyścigi na PS4 i Xbox One. Poznaliśmy szczegóły

Przez kilka dni będziemy mogli pobawić się przy nowych wyścigach od Codemasters. Onrush nadjeżdża!

Codemasters, Koch Media oraz Techland – wydawca gry Onrush w Polsce – potwierdzają start beta testów nowej produkcji Codemasters. Otwarta beta wystartuje 17 maja i potrwa do 20 maja i dostępna będzie dla wszystkich użytkowników PlayStation 4 oraz Xbox One.

Beta zapozna graczy z podstawami Onrusha. Na graczy czeka interaktywny tutorial, który pozwoli podszkolić umiejętności przed rzuceniem się w wir walki z SI lub żywymi przeciwnikami w sesjach multiplayer. Dostępny podczas testów tryb „Superstar Practice” oferuje rozgrywkę solową lub kooperacyjną.

Cyberpunk 2077 na E3 2018. Wiadomo, ile może potrwać prezentacja gry

Z kolei wieloosobowa rywalizacja to zmagania sześcioosobowych drużyn, dwie dostępne trasy (Big Dune Beach, Crater Lake – ze zmiennymi warunkami pogodowymi i porą dnia), dwa tryby gry (Overdrive, Countdown) i cztery klasy pojazdów różniące się stylem prowadzenia. Gracze będą mogli usiąść za kierownicą aut: Blade (nabijają pasek „Rush” wykonując backflipy, w trybie nitro zostawiają pas ognia), Vortex (użycie nitro owocuje turbulencjami na torze, „Rush” napełniamy dzięki powietrznym beczkom), Interceptor (eliminacje innych graczy zapewniają „Rush”) i Titan (zdolny tworzyć blokady zwalniające rywali).

Postęp gracza, zdobyty w beta testach, zarówno w „Superstar Practice” jak i trybie multiplayer, będzie można przenieść do pełnej wersji gry. Wkrótce ruszą zamówienia przedpremierowe na pudełkową wersję Onrush. Gra dostępna będzie od 5 czerwca w wersji z pełną polską lokalizacją.

Onrush beta

Źródło: Techland

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%