Reżyser Dystryktu 9 pokazał teaser swojej gry. Nieszablonowe podejście do popularnego gatunku

Off The Grid - grafika
PC PS5 Xbox Series

W lipcu zeszłego roku dowiedzieliśmy się, że reżyser Neill Blomkamp współtworzy dużą grę ze studiem Gunzilla Games jako Chief Visionary Officer. Wreszcie zaprezentowano pierwszy teaser i ujawniono kolejne konkrety gry Off The Grid.

Twórcy oddadzą w ręce graczy innowacyjne battle royale, w którym 150 osób zmierzy się ze sobą oraz z przeciwnikami sterowanymi przez sztuczną inteligencję. Deweloperzy obiecują też, że Off The Grid zaoferuje rozbudowaną fabułę, która ma zapewnić świeże podejście do gatunku battle royale, a smaku historii dodadzą decyzje podejmowane przez graczy – brzmi dobrze.

Przy OTG naszą ambicją jest nie tylko stworzenie Battle Royale 2.0 poprzez dodanie głębokiego systemu postępów gracza, ale także zbudowanie ewoluującego świata, który będzie żył własnym życiem, zmieniając się w nieoczekiwany sposób za każdym razem, gdy gracz ponownie dołączy do rozgrywki. Dzięki innowacyjnemu podejściu do głównego nurtu battle royale i głębokiej narracji, nadajemy cel każdemu elementowi gry, pozwalając graczom na wielokrotne powracanie do świata OTG, w którym zawsze jest coś nowego do znalezienia i odkrycia, a dla nas do rozwinięcia.

– powiedział Neill Blomkamp
Źródło: Informacja prasowa

Zaprezentowano też krótki teaser, który nie mówi nic poza tym, że grę osadzono w cyberpunkowym settingu. Wielkie miasto, dużo światełek, latające pojazdy… zobaczcie sami.

Produkcja OTG trwa w najlepsze i premiera tytułu jest zaplanowana na 2023 rok, choć wiele w tej sprawie może się zmienić. Zagramy na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X oraz S.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie