Odświeżony System Shock to już pewniak. Gra ufundowana na Kickstarterze

Odświeżony System Shock to już pewniak. Gra ufundowana na Kickstarterze
Newsy PC PS4 XOne

Ekipa Night Dive Studios może świętować.

Deweloper ma naprawdę dobry ku temu powód, ponieważ System Shock został już sfinansowany poprzez serwis Kickstarter. Licznik zbiórki przekroczył wymagane 900 tys. dolarów, lecz nie zamierza się jeszcze zatrzymać. Do końca akcji pozostało bowiem 17 dni i naprawdę jesteśmy ciekawi, ile ostatecznie uda się zebrać na produkcję odświeżanego hitu sprzed lat.

Przypominamy, że nadal można pobierać demo System Shock, do którego linki znajdziecie na stronie Kickstartera. Ostatnio twórcy wypuścili zaktualizowaną wersję dema, wzbogaconą o filtrowanie tekstur.

Odrestaurowany System Shock powstaje na PC oraz konsolę Xbox One. Niewykluczone jednak, że gra zawita również na sprzęcie Sony.  – Wysłuchaliśmy waszych próśb i rozpoczęliśmy rozmowy z Sony w sprawie wydania gry na PS4. Na tym etapie nie możemy jeszcze potwierdzić, że System Shock zadebiutuje na PlayStation 4, lecz w niedalekiej przyszłości powinniśmy podać więcej szczegółów – wspominał niedawno na Kickstarterze dyrektor kreatywny Stephen Kick.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie