Odświeżony etap z Dino Crisis 2 wygląda kozacko. Zagramy w niego za darmo

Dino Crisis 2 fanowski remake
PC

Capcom, kiedy remake Dino Crisis 2? Fani mają dość czekania i wzięli sprawy w swoje ręce. Dzięki temu pojawił się darmowy Jungle of Silence, który wygląda naprawdę świetnie.

Czuję w kościach, że seria Dino Crisis powróci. Kiedyś. Może.

Dino Crisis 2 odświeżony przez fana

Capcom skupił się na serii Resident Evil (może dostaniemy w końcu remake „czwórki”?). W międzyczasie trwają prace nad intrygującym Pragmata, a niedawno zapowiedziano nawet nowego Street Fightera. Co z serią Dino Crisis? W sumie to nic, a to wielka szkoda, bo niegdyś dinozaury potrafiły naprawdę mocno przerazić.

Fani biorą więc sprawy w swoje ręce. Mam przeczucie, że w niedługim czasie powróci wielkim boom na wszelkiego rodzaju produkcje z dinozaurami. Jeden z entuzjastów DC2 postanowił odświeżyć etap Jungle of Silence na nowym silniku. Efekt rzeczywiście jest godny podziwu.

Twórca skupił się na nowym wyglądzie lokacji oraz dinozaurów. Oczywiście, efekt jest daleki od idealnego – wszystko sprawia tu nieco „drewniane wrażenie”, dźwięki wydają się ledwo odrestaurowanym oryginałem, a główny bohater wygląda nieco lepiej niż przed laty. Niemniej całość i tak prezentuje się świetnie i wcale nie obraziłbym się, gdyby powstał tego typu remake całej produkcji.

Być może takie właśnie zamiary są autora odświeżenia, choć obawiam się, że Capcom może w niedługim czasie skasować ten fanowski projekt. My jednak możemy w krótką misję zagrać zupełnie za darmo. Wystarczy udać się na tę stronę, aby pobrać stosowne pliki. Miłego polowania!

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie