Cyberpunk, rok 2084… krakowskie studio podaje przybliżoną datę premiery

Gotowi na kolejny horror z polskiego podwórka?

Krakowskie studio Bloober Team ujawniło za pośrednictwem oficjalnego blogu PlayStation, że horror Observer zostanie wydany na PS4 latem tego roku. Gra powstaje również na komputery PC oraz konsole Xbox One, lecz ze względu na miejsce obwieszczenia przybliżonej daty wydania, nie wspomniano o sprzętach nienależących do rodziny Sony. Możliwe jednak, że latem zagramy na wszystkich trzech platformach.

Observer to horror, z którego klimat cyberpunk wylewa się wszystkimi możliwymi otworami. Akcja tytułu zostanie umiejscowiona w roku 2084, gdzie gracz wcieli się w detektywa ze specjalnej jednostki policyjnej. Naszą ekstra umiejętnością, możliwą dzięki zaawansowanej technologii, będzie hakowanie ludzkich umysłów. Każdy człowiek na świecie posiada bowiem implant w mózgu, który pozwala przejąć nad nimi kontrolę.

Bloober Team zapowiada dojrzałą grę, która ma być przeciwieństwem horrorów z zombie, gdzie należy przeć do przodu i odstrzeliwać puste czerepy. Deweloperzy stawiają na świat retro cyberpunk z dużą dawką wschodnioeuropejskiego smakuObserver to zdaniem twórców ukryta groza i koszmarne scenariusze, którym będziemy musieli stawić czoła.

Zapowiada się interesująco i po wcześniejszym horrorze od Bloober Team – czyli Layers of Fear – liczymy na przednią zabawę.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: