Nude Mod Shadow of the Tomb Raider do pobrania. Naga Lara i 25+ seksownych strojów

W sieci wylądował naprawdę bardzo dobrze wykonany nude mod do Shadow of the Tomb Raider. Zerknijcie sami.

Shadow of the Tomb Raider to jedna z gier, która po prostu musiała doczekać się rozbieranych modów dla głównej bohaterki i choć ten prezentowany poniżej pierwszy nie jest, to należy pochwalić twórcę za jakość wykonania. Opisywany Nude Mod nie tylko może rozebrać Larę Croft, lecz zawiera również pokaźną szafę z bielizną dla dzielnej panny archeolog.

Nude Mod Shadow of the Tomb Raider do pobrania

Rozbierany mod otrzymał nazwę Shadow of the Tomb Raider Nude mod (Booty Edition) i został stworzony przez modera posługującego się pseudonimem JOSTAR MOD. Zawiera on ponad 25 seksownych strojów dla Lary.

Mod został przetestowany z wersją gry 1.0.237.6 i współpracuje ze wszystkimi ustawieniami jakości tekstur w grze. Możesz zatem bez problemu pograć nagą bohaterką w ustawieniach Niskich, Normalnych, Wysokich lub Ultra.

Mod ma dosyć duży rozmiar i waży około 1,65 GB po rozpakowaniu (faktycznie pobieramy 145 MB). Poniżej zobaczycie, jak wygląda Lara po instalacji moda, a link do pobrania pliku znajdziecie w opisie pierwszego filmiku (widocznym po przejściu na YouTube). Żeby jednak pobrać Nude Mod Shadow of the Tomb Raider, należy założyć konto w serwisie NexusMods.

Nude Mod Shadow of the Tomb Raider – UWAGA – treści 18+


Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.