Nowy Xbox One Elite zapewni szybszy dostęp do danych!

Microsoft ogłasza zestaw, w którym oprócz konsoli w wersji Elite znajdziemy pada dla profesjonalnych graczy.

W listopadzie tego roku do sprzedaży trafi bundle, w którym główne skrzypce zagra Xbox One Elite. To ten sam sprzęt co obecny, tyle że z hybrydowym dyskiem Solid State Hybrid Drive (SSHD) o pojemności 1 TB. I co to da? Na stronie Microsoftu czytamy, że SSHD przechowuje najczęściej używane pliki, przyczyniając się do optymalizacji wydajności systemu, dzięki czemu można o 20 procent szybciej wybudzić konsolę ze stanu uśpienia i co za tym idzie, szybciej zacząć grać.


Xbox One Elite
Xbox One Elite

Drugim elementem bundla będzie znany już Xbox Elite Controller. Jak pisaliśmy wcześniej (był również filmik z prezentacją), nowy pad ma mieć szereg przydatnych dla profesjonalistów funkcji. Oprócz dodatkowych przycisków, wiele z nich można w pełni konfigurować, tworząc również makra. Ponadto kilka elementów pada jest wymiennych, wszystko po to, aby dostosować go do własnych potrzeb.

Xbox Elite Controller
Xbox Elite Controller

Ile zapłacimy za zestaw Xbox One Elite? W Stanach Zjednoczonych będzie to 500 dolarów, czyli około 1880 złotych.

Dodatkowo Microsoft zapowiedział jeszcze jednego pada, który nazwano Xbox One Special Edition Lunar White Wireless Controller. Jak możecie zobaczyć na grafice poniżej, wszystko w barwach bieli, czerni oraz złota. Oprócz tego pad ma posiadać bardziej przyczepny uchwyt, więc granie ma być bardziej komfortowe. Urządzenie wyląduje na rynku we wrześniu, w cenie 65 dolarów, czyli około 245 złotych.

Xbox One Special Edition Lunar White Wireless Controller
Xbox One Special Edition Lunar White Wireless Controller

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

12 Shares
Share12
+1
Tweet