Nowy pad do Xbox One. To już oficjalny wygląd?

Microsoft nie będzie zadowolony z wycieku informacji. Koniec niespodzianki, którą szykował na najbliższe dni.

Wczoraj informowaliśmy Was o tym, że Microsoft prawdopodobnie przedstawi niebawem nowego pada do Xboksa One. Było o tym mowa w tym newsie. Według doniesień, koncern miał nam pokazać nowy sprzęt w okolicach targów E3 2015. Jednak dziś wygląd pada opublikował sklep Libro.at.

Główna zmiana to zapowiadane wcześniej wejście minijack 3.5 mm, które posłużyć ma do podpięcia słuchawek. Do tej pory użytkownicy, którzy chcieli podłączyć słuchawki do Xboksa One za pomocą tego popularnego wejścia, musieli dokupić przejściówkę. Świetnie, że Microsoft pomyślał o takim detalu, który jednak powinien już od momentu premiery być dostępny w padzie.


Coś jeszcze się zmieni? Trudno powiedzieć. Otóż wspomniany sklep internetowy pokazuje sprzęt w edycji Covert Forces. Trudno jednak uwierzyć, że w takich kolorach będzie sprzedawany w standardzie. Poza tym, z informacji nie możemy wyczytać żadnych dodatkowych nowości sprzętu, poza wspomnianym wcześniej minijackiem.

Sklep podaje, że nowy pad będzie dostępny w sprzedaży od 8 czerwca. Czyżby Microsoft zdecydował się na jego premierę przed E3?

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

45 Shares
Share45
+1
Tweet