Nowy Hitman – piąty odcinek pod koniec września

Nowy Hitman – piąty odcinek pod koniec września
Newsy PC PS4 XOne

Co powiecie na wyprawę do Kolorado?

Twórcy gry Hitman podali, że piąty odcinek gry wyląduje do pobrania 27 września i przeniesie graczy do stanu Kolorado w USA. Odcinek będzie nosić nazwę Freedom Fighters i ma zaoferować graczom cztery cele do eliminacji. Mowa o Sean Rose, Maya Parvati, Ezra Berg i Penelope Graves.

Freedom Fighters to przedostatni odcinek nowego cyklu gry Hitman, który zostanie wydany w tym roku. Na kolejny rok twórcy szykują między innymi pudełkową wersję gry, która ma zawierać wszystkie dotychczas wydane epizody. Później będą wydawane kolejne odcinki.

Hitman w wydaniu pudełkowym w styczniu

Producent gry Hitman potwierdził, że już 31 stycznia 2017 roku w sprzedaży będzie najnowsza część produkcji w wersji pudełkowej. Do tej pory gra była sprzedawana jedynie w formie cyfrowej. Edycja pudełkowa ma zawierać cały pierwszy sezon, czyli wszystkie sześć odcinków, prolog i kilka pomniejszych bonusów.

Hitmana w wersji pudełkowej trafi na PC, PS4 oraz Xboksa One. Jeśli więc nie mieliście jeszcze okazji zapoznać się z tą produkcją, to w styczniu powinna być ku temu dobra okazja.

Hitman
Hitman

Hitman dłuższy niż sądziliśmy. Ważne ogłoszenie Io-Interactive

Hitman podzielony na odcinki i sezony (analogicznie jak telewizyjne seriale) nie każdemu fanowi Agenta 47 przypadł do gustu. Kto się jednak pogodził z taką dystrybucją gry i z ochotą wykonuje kolejne zlecenia, niech mocno złapie się krzesła czy fotela.

Twórcy gry zdradzili bowiem poprzez serwis Twitter, że na zapowiedzianych epizodach, które mają zostać wydane do końca tego roku, nie poprzestaną. W planach są bowiem trzy sezony Hitmana, chociaż drugi nie został jeszcze potwierdzony.

Przypominamy, że obecnie czekamy na czwarty epizod pierwszego sezonu.

Hitman – czwarty epizod z datą premiery

Square Enix ujawniło, że czwarty odcinek gry Hitman zadebiutuje w połowie tego miesiąca. Dostaniemy go w swoje ręce dokładnie 16 sierpnia i dotyczy to wszystkich platform, na których pojawiła się gra, czyli PC oraz konsol obecnej generacji PlayStation 4 i Xbox One.

Nowa przygoda rozegra się w Bangkoku, czyli stolicy Tajlandii. Naszym celem będzie tym razem rockman z fikcyjnego zespołu The Class. Oprócz niego ustrzelimy prawnika wokalisty. Przyszłych nieboszczyków znajdziemy w hotelu, w którym zatrzymali się podczas trasy koncertowej. Oprócz tego zwiedzimy tereny przyległe do luksusowej posiadłości oraz ogrody, zatem na samych zamkniętych pomieszczeniach się nie skończy.

Czwarty epizod wprowadzi ponadto do gry Hitman ponad 65 kolejnych wyzwań. Standardowo już, będą nowe bronie oraz przebrania. Poniżej możecie posłuchać utworu od zmyślonej kapeli, która już wkrótce zakończy swoją działalność. Może, że znajdą sobie nowego wyimaginowanego wokalistę. Są również screeny prezentujące piękny Bangkok.

Przed nami jeszcze dwa epizody Hitmana w ramach trwającego sezonu. Piąta część rozegra się w Stanach Zjednoczonych, a ostatnia przeniesie akcję do Japonii.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie