Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Nowy Fallout 76 tradycyjnym RPG dla jednego gracza? Będziecie zawiedzeni…

Bethesda zapowiedziała oficjalnie Fallout 76, lecz nie uściślając, czy dostaniemy klasyczną produkcję RPG dla pojedynczego gracza, czy tez może coś całkowicie odmiennego od ostatniego Fallout 4.

Widzieliśmy już krótki teaser Fallout 76, lecz na tym koniec. Czym właściwie jest zapowiedziana gra i czy będzie miała coś wspólnego z Fallout 4? Paradoksalnie – tak, choć w innym sensie niż sądzicie.

Fallout 76 – sieciowa zabawa oderwana od Fallout 4

Trzy niezależne źródła serwisu Kotaku twierdzą, że początkowo Fallout 76 był po prostu komponentem sieciowym Fallout 4, lecz niespodziewanie tak się rozrósł, że postanowiono zrobić z niego osobną grę.

Fallout 76 zachowuje swój wieloosobowy charakter, lecz nie wiemy jeszcze, na czym konkretnie będą się opierały zmagania. Redaktor Kotaku pisze na Twitterze: Myślę, że to bardzo ważne: każdy, kto spędzi następne dwa tygodnie oczekując, że Fallout: 76 będzie nowym tradycyjnym RPG dla jednego gracza, będzie BARDZO rozczarowany.

Nieoficjalnie, w Fallout 76 nie zabraknie jednak tego, z czego seria jest znana – linii fabularnej. Mamy otrzymać również questy na zasadach, jak w tradycyjnym RPG. Jednak główny nacisk położono tutaj na budowanie bazy oraz przetrwanie w niegościnnym świecie.

Bardzo możliwe, że Fallout 76 postawi na kooperację. Według Kotaku, z pewnością nie będzie to gra typu MMO.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się