Nowy Doom wyglądałby lepiej bez żółtego filtra? Zobaczcie porównanie

Nadchodząca odsłona Doom pojawi się na początku przyszłego roku, a już teraz można powiedzieć, co przydałoby się w niej zmienić.


Podczas targów E3 2015 dowiedzieliśmy się, że już za kilka miesięcy nowy Doom zaszczyci trzy platformy: PlayStation 4, Xboksa One oraz PC.

Nasz bohater będzie mógł nosić kilka broni jednocześnie wraz z piłą łańcuchową na czele. Nie zabraknie również trybu rozgrywki sieciowej z innymi graczami. Twórcy za pomocą aplikacji Snapmap umożliwią graczom tworzenie map.


Na ujawnionych fragmentach rozgrywki mogliśmy zobaczyć szybką akcję i naprawdę niezłą grafikę. Niektórzy gracze zwrócili jednak uwagę, że zastosowanie żółtego filtra nie wygląda zbyt ciekawie. Nie trzeba było długo czekać, aż w sieci wyląduje porównanie żółtego Doom z wersją pozbawioną tego filtra.

Zajrzyjcie do galerii i dajcie znać, jaka kolorystyka bardziej by wam odpowiadała. Zapewne w przypadku wersji tytułu na PC kwestią czasu będzie pojawienie się stosownego moda, dzięki któremu zmienimy barwę rozgrywki.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

11 Shares
Share11
+1
Tweet