Nowy Assassin’s Creed w Egipcie? Gry możemy nie zobaczyć w tym roku

Mamy pierwsze nieoficjalne doniesienie na temat kolejnej części Assassin’s Creed. Sporo niespodzianek.

Serwis Kotaku podaje, powołując się na kilka zaufanych źródeł blisko Ubisoftu, że kolejna odsłona Assassin’s Creed ma dziać się w Egipcie. Potwierdziłyby się zatem sugestie jednego z dyrektorów w studiu producenckim, który już w 2013 roku mówił, że z chęcią zobaczyłby serię we wspomnianym kraju.

To jednak nie wszystko. Kotaku podaje, że po raz pierwszy od wielu lat, nowy Assassin’s Creed nie ukazałby się rok po wydaniu poprzedniej odsłony. Tym samym mielibyśmy rok przerwy, a kolejna część być może zostanie wydana dopiero w 2017 roku. Według Kotaku, twórcy potrzebują więcej czasu aby stworzyć większy świat i całkiem odświeżyć serię. Ponoć teren do eksploracji ma być aż trzy razy większy od tego z Black Flag.


Nie jest to koniec informacji. Dziennikarze popularnego serwisu twierdzą, że główny bohater gry nie będzie należeć do Asasynów, co również byłoby niecodziennym wydarzeniem dla serii.

Jak wam się podoba taka koncepcja?

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

  • WiseMan

    Wydaje mi się że egipt ponieważ pociągnie to fabułe do przodu w związku z tymi którzy byli tu przed nami, cywilizacją pierwszych ludzi. Pewnie jak niektórzy z was zauważyli, assasin creed to tylko nazwa, nie wymaga assasina w grze bo po co . myślę że nie będzie to średniowieczny egipt, nowożytny też nie. Raczej starożytny , stąd brak assasynów. Przecież badanymi przez abstergo, albo po prostu korzystający z animusa ludzie nie muszą mieć przodków w zakonie, przypomnę że w grze chodzi właśnie o rozwiązanie tej zagadki z pierwszymi ludźmi, artefaktami, odsłonieniu kart historii i to właśnie robią. Moim zdaniem gra będzie w chuuuuuuj udana, będę grał

  • Player

    Assassin’s creed bez asasyna? Chyba nie zagram 😀

  • matjan98

    Ciekawa sprawa, ale żeby tylko było średniowiecze, a nie jakiś XX wiek, albo coś.

98 Shares
Share98
+1
Tweet