Nowości w The Last of Us: Part 2 – na tę sporo graczy czekało!

Nowości w The Last of Us: Part 2 – na tę sporo graczy czekało!
Filmiki z gier Newsy Polecamy PS4

Dwoje starych bohaterów, ale…

Podczas gdy w pierwszej części The Last of Us wcielaliśmy się w Joela, który opiekował się nastoletnią Ellie, w nadchodzącej kontynuacji pokierujemy krokami starszej o pięć lat dziewczyny.

Deweloperzy z Naughty Dog zaznaczają, że rozgrywka Ellie będzie zupełnie inna niż w przypadku Joela, lecz szczegółów nie podano. Płeć piękna może być słabsza fizycznie, co wymusi na graczach przyjęcie innej taktyki wobec przeciwników oraz innego postępowania w obliczu przeszkód terenowych. Ellie zyska zapewne odmienne umiejętności oraz wachlarz broni.

Twórcy tytułu obiecują również, że wirtualny model bohaterki będzie najdokładniejszym i zarazem najbardziej skomplikowanym, jaki zobaczymy na konsolach od Sony. Przyda się zatem dodatkowa moc PS4 Pro.

The Last of Us: Part 2 na pierwszym zwiastunie

Podczas PlayStation Experience 2016 Sony zaprezentowało kilka naprawdę gorących produkcji. Jedną z nich jest The Last of Us: Part 2 – kontynuacja popularnej gry akcji stworzonej przez Naughty Dog. Pierwszy zwiastun zdaje się sugerować, że do gry powraca dwójka dobrze znanych bohaterów: Ellie oraz Joel. Dziewczyna – już sporo starsza, bowiem wydarzenia z Part 2 dzieją się po tych z pierwszej odsłony – prawdopodobnie szukać będzie zemsty. Na kim i dlaczego?

Niestety nie wiemy dokładnie, kiedy przyjdzie się nam o tym przekonać, bowiem gra jest we wczesnej fazie produkcji i nie ma jeszcze ustalonej nawet przybliżonej daty premiery. Liczymy jednak na to, że Naughty Dog po raz kolejny nas zaskoczy!

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie