Coś dla fanów edycji kolekcjonerskich. Twórcy InFamous: Second Son ujawniają szczegóły

W sieci obrodziło informacjami o oczekiwanym tytule studia Sucker Punch.

Ma to związek ze zbliżającą się premierą, która została ustalona na 21 marca 2014 r. Na najnowszym gameplayu możemy ujrzeć w akcji Delsina Rowe’a, głównego bohatera najnowszej odsłony gry. Podobnie jak w poprzednich częściach, dokonywanie wyborów moralnych będzie w dużym stopniu determinowało rozwój fabuły. Zmieniają się chociażby zadania, którym musimy sprostać. Jak zostało zademonstrowane na filmie, możemy podążyć ścieżką dobra bądź zła.


Gra od strony wizualnej prezentuje się jak najbardziej zadowalająco. Szczególne wrażenie robi płynna animacja postaci i świetne efekty świetlne, widać także spore przywiązanie do detali. InFamous: Second Son będzie więc dobrym przykładem potencjału i możliwości technologicznych PlayStation 4. Sama mechanika gry nie doczekała się natomiast drastycznych zmian. Mamy więc do czynienia z ewolucją, a nie rewolucją.

Najwięksi fani serii będą mogli kupić wydanie kolekcjonerskie tytułu. W jego skład wejdzie: gra, pokrowiec na pudełko stylizowany na kurtkę bohatera, otwieracz do kapsli z motywem InFamous, przypinki, monetę kolekcjonerską, czapkę Delsina, kod nad DLC (dodatkowa misja) oraz oryginalnie prezentujące się opakowanie.

Jak wiecie, jeden obraz mówi więcej niż tysiąc słów, więc sami rzućcie okiem na ten wyjątkowy zestaw:

Gameplay, prezentujący ścieżkę dobra i zła:

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

3 Shares
Share3
+1
Tweet