PlayStation - nowe gry, kolaż grafik z najróżniejszymi bohaterami z gier

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Nowe gry na PS4 i PS5 w tym tygodniu. Obcy, snajperzy i psychodeliczna przygoda

Na posiadaczy PlayStation czekają nowe gry. W tym tygodniu zapoznamy się z paroma głośnymi premierami, choć nie wszyscy będą zachwyceni.

Jeśli czekacie na ciekawe, nowe gry, ten tydzień będzie dla Was bardzo przyjemny. Na konsolach Sony ukaże się parę głośnych gier, a także kilka mniejszych produkcji. Nie zabraknie wrażeń.

24 sierpnia ogramy aż trzy świeże produkcje. Tego dnia debiutuje kooperacyjne Aliens: Fireteam Elite, urocze i kolorowe Hoa, a także Sniper Ghost Warrior Contracts 2 w wersji na PlayStation 5. To zdecydowanie najbardziej bogaty w debiuty dzień tygodnia.

Nieco spokojniej robi się później, choć nadal będzie ciekawie. 25 sierpnia wreszcie ukaże się Psychonauts 2. Wyczekiwany sequel psychodelicznej platformówki trafi do graczy po długim oczekiwaniu i fani pierwszej odsłony powinni się nim zainteresować.

26 sierpnia to dzień mniejszych produkcji. Swoją premierę mają wtedy kolorowe Islanders oraz – przeznaczone na PS VR – Traffic Jams. Miłośnicy indyków, miejcie te gry na oku.

Ostatnim, choć również bardzo ciekawym, dniem premier jest 27 sierpnia. Debiutują wtedy kolorowe Baldo: The Guardian Owls i mniej kolorowe, ale za to szalenie klimatyczne Tormented Souls.

Jak co tydzień, przypominam, że w tym artykule czeka na Was nasze cykliczne zestawienie premier na wszystkich platformach. Znajdzie się coś nie tylko dla graczy z PlayStation.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się