Nowa mysz SteelSeries Rival 700. Ma wyświetlacz OLED, wymienny sensor i wibracje

Tak śmiałego połączenia jeśli chodzi o myszki dla graczy jeszcze nie było.

SteelSeries, przedstawiło dziś Rival 700, mysz dla graczy wyposażoną w wyświetlacz OLED, system drgań oraz wymienne komponenty. Dzięki funkcji SteelSeries GameSense w darmowym oprogramowaniu SteelSeries Engine, gracze mogą dostosować treść pojawiającą się na wyświetlaczu OLED do własnych potrzeb: statystyki, wybrany profil, ustawienia CPI, własne logo czy nawet animacje. System drgań powiadomi użytkownika o wydarzeniach w grze, np. odnowieniu umiejętności, niskim poziomie paska życia i wielu więcej. Specjalna konstrukcja Rival 700 sprawi, że wibracje nie będą miały negatywnego wpływu na celność i czucie myszy podczas rozgrywki.

Mysz Rival 700 została wyposażona w optyczny sensor, który charakteryzuje się m.in.:


  • Zerową akceleracją sprzętową ze śledzeniem 1:1;
  • Zakresem CPI do 16.000 oraz 1 milisekundą czasu reakcji, czyli brakiem lagów;
  • Możliwością odczytu przy prędkości poruszania 300 cali na sekundę przy przyspieszeniu 50g;
  • Specjalną konstrukcją umożliwiającą wymianę na sensor laserowy lub inne komponenty, które pojawią się wkrótce.

Ergonomiczny kształt, 7 programowalnych przycisków, konstrukcja dostosowana do prawej dłoni, do wszystkich rodzajów chwytu. Miękka w dotyku powłoka oraz boczne uchwyty zapewniają odpowiedni komfort i kontrole, nawet podczas najbardziej dynamicznych rozgrywek.

Dzięki funkcjom GameSense i Prism RGB, użytkownicy mogą wybrać tryb oraz kolor podświetlenia z puli 16,8 miliona barw. Wydarzenia w grze będą miały bezpośredni wpływ na wyświetlaną treść oraz tryb podświetlenia.

Górną część obudowy myszy jest odczepiana, dzięki czemu można ją w łatwy sposób wymienić. W ofercie SteelSeries dostępne będą pokrywy o różnym wzornictwie i powłoce.W zestawie znajdzie się metrowy gumowy przewód oraz dwumetrowy przewód pleciony. System wymiennych sensorów sprawi, że użytkownicy nie będą musieli kupować nowej myszy, aby cieszyć się najnowszymi rozwiązaniami na rynku.

Mysz Rival 700 pojawi się w polskich sklepach na początku kwietnia bieżącego roku, w sugerowanej cenie 399 złotych.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

  • kolo

    KOT nie mysz

17 Shares
Share17
+1
Tweet