Nowa marka od Valve? Firma może pracować nad „Neon Prime”

Valve zarejestrowało znak towarowy
Newsy PC

Valve niedawno zarejestrowało nowy znak towarowy „Neon Prime”. Z opisu wynika, że może chodzić o grę wideo albo inną formę oprogramowania.

Wychodzi na to, że Valve spełnia swoje wcześniejsze obietnice. Firma już wielokrotnie w ciągu ostatnich lat podkreślała, że nie zapomniała, iż niegdyś specjalizowała się w tworzeniu gier wideo. Wiadomo jednak, jak to bywa – może i obiecują, ale na potwierdzenie zapewne przyjdzie nam długo czekać.

A może jednak nie? Otóż okazuje się, że korporacja niedawno zarejestrowała nowy znak towarowy o nazwie „Neon Prime”. Brzmi futurystycznie, brzmi jak science-fiction i wygląda na to, że może okazać się nową grą studia. Teoretycznie, bo równie dobrze może to być jakaś inna forma oprogramowania. W opisie znaku czytamy jednak, że należy do kategorii „oprogramowania do gier komputerowych”.

Rejestracja znaku towarowego Neon Prime obejmuje kategorie oprogramowania do gier komputerowych, oprogramowania do gier elektronicznych, oprogramowania do gier wideo, programów do gier komputerowych pobieranych przez internet.

– głosi opis rejestracji znaku towarowego

Wygląda więc na to, że raczej nie chodzi o żaden sprzęt ani inną technologię, którą Valve tak ochoczo rozwija. Nie wiemy dokładnie, czym tajemnicze „Neon Prime” może być, ale bezpiecznie będzie wstrzymać się z hype’em. W końcu firma słynie z tego, że przez długi czas milczy, a gracze wyłącznie snują kolejne teorie. Co ciekawe, deweloper po trzech dniach od rejestracji nowego znaku zapowiedział wcześniej Half-Life: Alyx oraz Artifact. Czyżby więc… zapowiedź jutro? Chciałbym!

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie