Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Nowa edycja PS4 Pro w Polsce. Cena wysoka, lecz fanom marki to nie przeszkadza

PlayStation 4 Pro 500 Million Limited Edition pojawiło się w jednym z polskich sklepów i mimo wysokiej ceny, konsola jest już niedostępna.

Na weekend pisaliśmy o nowej edycji PS4 Pro, która została wyceniono na 500 dolarów (około 1875 złotych), lecz jak to zwykle bywa, w Polsce trzeba zapłacić więcej. PlayStation 4 Pro 500 Million Limited Edition można było przez pewien czas zamawiać w Euro RTV AGD w cenie 2299 zł. Obecnie wszystkie egzemplarze są wyprzedane. Jak zatem widać, największym miłośnikom PlayStation i kolekcjonerom wysoka cena nie przeszkodziła, by sięgnąć po tę wyjątkową wersję PS4 Pro. Przypominamy, że powstanie tylko 50 tys. sztuk sprzętu na cały świat.

PS4 Pro 500 Million Limited Edition – opis konsoli

Firma Sony Interactive Entertainment (SIE) ogłosiła że wprowadzi do sprzedaży specjalnie zaprojektowany system PlayStation 4 Pro (PS4 Pro) o nazwie “PlayStation 4 Pro 500 Million Limited Edition” (z dyskiem twardym o pojemności 2 TB). Sprzęt będzie dostępny od 24 sierpnia 2018 r.

Ta limitowana wersja jest wykonana z półprzezroczystego, granatowego tworzywa. Po włączeniu zasilania, gdy wewnątrz urządzenia świeci się jasne niebieskie światło, użytkownicy mogą obserwować piękną , wyrafinowaną architekturę systemu PS4 Pro, dostępną tylko w tej specjalnej, półprzezroczystej konstrukcji.

Logo rodziny PS na górnej powierzchni oraz logo PS4 na przodzie systemu PS4 Pro są wykonane z matowego materiału w kolorze brązowym, który pasuje do granatowej, przezroczystej konstrukcji i zapewnia jej elegancki wygląd. Każdy system PS4 Pro ma płytkę w prawym dolnym rogu przedniej części systemu, na której zapisano unikalny numer danego egzemplarza, od 1 do 50 000. Będzie on przypominać szczęśliwym posiadaczom egzemplarza z edycji specjalnej, że ich PS4 Pro jest jedynym takim urządzeniem na świecie.

Akcesoria są również przezroczyste i w takim samym granatowym kolorze. Górną część kontrolera DUALSHOCK 4 wykonano z takiego samego kolorowego, przezroczystego tworzywa, jak główny system, a tylną z materiału matowego o podobnym kolorze, z symbolami „△○×□” i logo rodziny PS w specjalnej kolorystyce. Podobnie jak w systemie PS4 Pro, pasek świetlny kontrolera bezprzewodowego delikatnie podświetla wewnętrzną strukturę urządzenia.Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%