Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

2 komentarze

Ninja powraca na Twitch! Słynny streamer ratuje się przed utratą popularności

Jeden z najpopularniejszych streamerów w historii powraca na Twitch.tv. Ninja podpisał nowy kontrakt na najbliższe lata.

Znany pod pseudonimem Ninja, Tyler Blevins to streamer kojarzony głównie z grą Fortnite. Podczas swoich transmisji gromadził przed ekranem średnio 67 tysięcy widzów, a jego kanał na Twitch.tv obserwuje ponad 15 milionów użytkowników. To naprawdę ogromne liczby i choć jego kariera nie obyła się bez kilku kontrowersji, to przez dłuższy czas był jednym z najchętniej wybieranych do współpracy z dużymi firmami twórców treści w branży gamingowej.

Jakiś czas temu Ninja zdecydował się na odejście z Twitch.tv na rzecz Mixer – platformy streamerskiej od Microsoftu, która miała podbić rynek. Niestety, zaproponowanie największym twórcom lukratywnych kontraktów to za mało, aby zaskarbić sobie ich widownię. Mixer ostatecznie został zamknięty, a Tyler utracił ogromną część widowni, którą starał się odbudować prowadząc transmisje w serwisie YouTube.

Teraz faktem stało się to, co wielu obierało za pewnik – Ninja ogłosił, że powraca na Twitch.tv.

Długo myślałem nad tym, która platforma będzie dla mnie najlepsza. Twitch przez cały ten czas był dla mnie bardzo pomocny i wyrozumiały w stosunku do tego, jak chcę dalej poprowadzić swoją karierę.

Wczoraj odbyła się pierwsza, powitalna transmisja na kanale Tylera. Jej zapis możecie obejrzeć w tym miejscu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się