Nietypowa produkcja z Japonii już w Polsce

Poznajcie odświeżoną wersję klasyka sprzed lat.

Cenega informuje, że do sprzedaży w naszym kraju trafiła gra znana z wyjątkowej oprawy graficznej – Okami HD. Zremasterowana wersja gorąco przyjętej przygodówki z 2006 roku jest dostępna w angielskiej wersji językowej na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One.

Ten klasyczny tytuł pojawił się w 2006 roku i od razu podbił serca graczy – Okami jest określana jedną z najładniejszych gier, które kiedykolwiek powstały. Dzięki możliwościom graficznym konsol o wysokiej rozdzielczości najnowsza odsłona gry potęguje to odczucie. Okami HD jest kompatybilne z Xbox One X i PS4 Pro, dzięki czemu grafika w grze jest dostępna nawet w wersji 4k.

W grze Okami HD gracz wcieli się w Amaterasu – japońską boginię słońca, która przybiera formę legendarnego białego wilka Shiranui i wyrusza z zamiarem pokonania Orochi – ośmiogłowego demona i despotycznego potwora, odpowiedzialnego za doprowadzenie świata do ruiny. Aby przywrócić krainę Nippon do jej poprzedniego blasku i chwały, pełnej życia i kolorów, gracze będą musieli wykorzystać magiczne zdolności Amaterasu wraz z całym szeregiem przedmiotów, ataków oraz technik Celestial Brush.

Po drodze Amaterasu zostanie wezwana na pomoc bandzie intrygujących osobników, a także będzie musiała stawić czoła barbarzyńskim wojownikom, aby uwolnić kraj od klątwy Orochi. Gracze mają możliwość wyboru pomiędzy dwoma formatami obrazu – nowoczesnym formatem 16:9 bądź oryginalnym – 4:3. W grze znajdują się również interakcyjne ekrany ładowania z oryginalnej wersji z 2007 roku, pozwalając graczom na zdobywanie dodatkowych bonusów w postaci kłów demonów, które następnie mogą zostać wymienione na różne przedmioty w grze.

Źródło: Cenega

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.