10 godzin darmowego grania w Need for Speed Unbound, ale jeden warunek

Need for Speed Unbound
Newsy PC PS5 Xbox Series

Czy komiksowe zacięcie Need for Speed Unbound przypadło Wam do gustu? Czy gra spełni oczekiwania pod względem modelu jazdy? Można to sprawdzić osobiście jeszcze przed premierą tytułu.

Nowa odsłona słynnych wyścigów, Need for Speed Unbound, ma swoją premierę 2 grudnia tego roku, ale jeśli nie lubicie kupować kota w worku, można temu zaradzić.

NfS Unbound – traial na 10 godzin. Dla kogo?

Wydawca gry, czyli Electronic Arts, oferuje czasowy trial nowego NfS. Będzie można pograć i przetestować grę przez 10 godzin, rozpoczynając od 29 listopada. Warunek jest taki, że jest to oferta jedynie dla posiadaczy abonamentu EA Play oraz Game Pass Ultimate, który jest częścią pierwszej ze wspomnianych usług.

Jeśli po takiej jeździe próbnej zdecydujesz się na zakup pełnej wersji gry, wszystkie poczynione w trialu postępy zostaną do niej przeniesione. Jestem ciekaw, jak Wasze wrażenia po pierwszej prezentacji NfS Unbound. Dajcie znać w komentarzach!

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie