Need for Speed Unbound faktycznie przypomina komiks i anime. Wyciekły obrazki z gry

Need for Speed Unbound - czemu gra nie ukazała się na PS4 i Xbox One?
Newsy PC PS5 Xbox Series

Trochę komiks, trochę anime, a trochę realizm – tak zapowiada się styl graficzny Need for Speed Unbound. W sieci pojawiły się nowe screeny.

Wygląda jak anime i komiks jak jasna cholera i nikt nie wmówi mi, że jest inaczej! I… to być może kontrowersyjne stwierdzenie, ale nawet to do mnie przemawia. Ma to swój urok, a deweloperzy z pewnością postanowili na coś niezwykle charakterystycznego. Zapewne wieloletnim fanom serii się to nie spodoba, ale trzeba pogratulować Criterion i Codemasters odwagi.

Ktoś z azjatyckiego Neowig najwyraźniej nie mógł doczekać się ujawnienia gry, bo stosowna karta produktu już się pojawiła. Na niej widniały nowe screeny z gry, których do tej pory nie widzieliśmy oraz parę szczegółów na temat samej rozgrywki. Niestety, dość szybko naprawiono ten błąd i produkt ze sklepu usunięto. Na szczęście w internecie nic nie ginie, więc mamy dla Was świeżą porcję screenów z gry!

Screeny z Need for Speed Unbound

Zgodnie ze wcześniejszym przeciekiem, w grze faktycznie pojawi się znany raper A$AP Rocky wraz ze swoim charakterystycznym autem. Na screenach dość jednoznacznie widać, że twórcy nie tyle porzucili ideę „streetowego” stylu graficznego, ile ją rozwinęli. Tym razem, jak już wiedzieliśmy wcześniej, postawiono na dodatkowe elementy rodem z komiksów. Nowe screeny pokazują, że najwyraźniej także i postacie ludzi w grze doczekały się specyficznego cel-shadingu. Z kolei same auta wygląda już dość mocno realistycznie. Taki misz-masz, jak dla mnie, brzmi całkiem ciekawie, ale nie wiem, czy nie dostanę od tego oczopląsu. Do tego dostaliśmy też pierwsze informacje o grze.

Idź na spotkania i pokaż swój styl dzięki wielu przedmiotom, w tym limitowanej edycji, z najnowszej światowej mody. Następnie dodaj wykończenie do stylu swojego auta, przekształcając go za pomocą unikalnych owijek i wyciętych elementów, aby dopasować go do swojego legendarnego, niestandardowego samochodu, a także obejmij prowadzenie w wyścigach i umieść swoją zwycięską pozę ponad konkurencją.

– widniało w opisie gry

Pierwszy oficjalny wgląd w grę już dzisiaj, o godzinie 17:00. Transmisję zobaczycie m.in. w tym miejscu.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie