Wkrótce zobaczymy rozgrywkę z Need for Speed Unbound. Jest pierwszy teaser

Need for Speed Unbound - czemu gra nie ukazała się na PS4 i Xbox One?
Newsy PC PS5 Xbox Series

Need for Speed Unbound doczekało się bardzo intrygującej zapowiedzi, ale wciąż nie dostaliśmy czystej rozgrywki. Spokojnie, ta nadejdzie… dziś!

Jeśli po ogłoszeniu nowego NFS-a poczuliście się nieco… “wybrakowani” tą całą sytuacją, wcale Wam się nie dziwię. EA może i pokusiło się o sporo konkretnych informacji o kampanii i trybie multiplayer, a także dostaliśmy ciekawy zwiastun, ale i tak obeszło się bez “mięska”. Chodzi mi tu o, rzecz jasna, czysty pokaz rozgrywki.

Na szczęście nie musimy na niego długo czekać. Need for Speed Unbound pokazano niedawno na króciutkim teaserze z urywkami gameplayu. Wiadomość od twórców na Twitterze wyjawia, że pełnoprawny pokaz odbędzie się już dziś! To znaczy 11 października o godzinie 17:00 czasu polskiego. Nie możemy się doczekać.

Twórcy już wcześniej obiecywali konkretną kampanię dla pojedynczego gracza i “immersyjną fabułę”. Całość ma wyjątkowo mocno skupiać się na nielegalnych ulicznych wyścigach i właśnie ten klimat Criterion chce oddać najmocniej. Do tego dochodzi również tryb multiplayer, który ma być po prostu zestawem różnych możliwości oraz sporą piaskownicą. Brzmi kusząco, ale czy charakterystyczny styl nie odrzuci wieloletnich fanów serii? No cóż, dopiero to zobaczymy.

Pisaliśmy również o specjalnej edycji dla fanów serii, która nie zawiera w sobie… samej gry. No cóż. W tym miejscu znajdziecie z kolei kompletną listę aut dostępnych w grze.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie