NASCAR Heat Evolution zapowiedziane. Data premiery, cena, teaser, pierwsze szczegóły

Tytuł jest szykowany na trzy platformy.

Studio Dusenberry Martin Racing ogłasza nową grę wyścigową, którą będzie NASCAR Heat Evolution. Dzięki oryginalnym licencjom zobaczymy prawdziwe nazwiska, wiernie odwzorowane samochody oraz trasy.


Twórcy tytułu stawiają na realizm, obiecując bardzo dobrze funkcjonującą sztuczną inteligencję, dostosowanie poziomu rozgrywki do umiejętności gracza czy tryb kariery (będą oczywiście inne tryby). Model jazdy oraz poczucie prędkości to coś, co ma nas przyciągnąć do monitora lub telewizora.

NASCAR Heat Evolution powstaje na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Premiera gry została zaplanowana na 13 września tego roku. Poniżej możecie zerknąć na pierwszy teaser, który w zasadzie nic nie pokazuje jeśli chodzi o rozgrywkę. Wkrótce mamy dostać jakiś konkretny materiał.

Choć nie wiemy jeszcze, jak NASCAR Heat Evolution wygląda, możemy już składać… zamówienia przedpremierowe. Na oficjalnej stronie tytułu znajdziecie listę sklepów, które już teraz oferują nadchodzące wyścigi w wersjach na PS4 i Xbox One. Cena? Niecałe 60 dolarów.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

3 Shares
Share3
+1
Tweet