Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 Road To Boruto w Polsce

naruto-shippuden-ultimate-ninja-storm-4-road-to-boruto
Newsy PS4 XOne

Produkcja będzie miała polskie napisy.

Cenega jako oficjalny partner BANDAI NAMCO Games Europe w Polsce informuje, że do planu wydawniczego firmy trafiła gra Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 Road To Boruto. Tytuł w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej trafi na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One 3 lutego 2017 roku. Za lokalizację odpowiada światowy wydawca gry.

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 Road To Boruto zawiera pełną wersję gry Ultimate Ninja Storm 4 i zupełnie nowe rozszerzenie Road To Boruto. Dodatek, przygotowany przez utalentowany zespół CyberConnect2, umożliwi graczom wcielić się w Boruto, syna Naruto Uzumakiego, i przeżyć historię z filmu anime Boruto: Naruto the Movie.

Rozszerzenie łączy dynamiczne bijatyki i grafikę jakości filmów anime znane z Ultimate Ninja Storm 4 z całkowicie nowym trybem przygodowym, przedstawiającym historię Boruto Uzumakiego. Road to Boruto zaoferuje ponadto nowe postaci do wyboru zarówno w trybie offline, jak i Free Battle Mode online, w tym Boruto Uzumakiego i Saradę Uchiha.

Źródło: Cenega

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie