Najnowsza aktualizacja do Warframe jest już dostępna na konsolach

Najnowsza aktualizacja do Warframe jest już dostępna na konsolach
Newsy PS4 XOne

The Silver Grove wprowadza Titanię – zawartość stworzona przez graczy.

Niezależny developer i wydawca, Digital Extremes, udostępnił swoją nową, ogromną aktualizację do Warframe, The Silver Grove, na konsolach PS4 oraz Xbox One. Wraz z wypuszczeniem najbardziej unikalnego Warframe do tej pory, w grze pojawił się nowy system Glyphów oraz usprawnienia dla sportowego trybu – Lunaro. Aktualizacja wprowadza również na konsolę TennoGen. Ta tworzona przez graczy zawartość – w tym hełmy, pancerze, skórki i inne – przełożyła się na setki tysięcy dolarów przychodu dla oddanych i utalentowanych fanów Warframe na PC, a teraz funkcja ta zawitała też na konsolach. Gracze mogą pobrać najnowszą aktualizację już dzisiaj na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Główne elementy aktualizacji The Silver Grove na konsolach to między innymi:

NOWY WARFRAME – TITANIA: Ukończ specjalne zadanie, a otrzymasz nowy Warframe – Titanię. Nowy wojownik Lotusa zaatakuje nieprzyjaciół rojem motyli o skrzydłach ostrych jak brzytwa, rozproszy ich lśniącymi wabikami i zmieni się w małą, ale zabójczą wróżkę. Lotusa można również pozyskać w sklepie Warframe.

UPROSZCZONY SYSTEM FUZJI: Cały system fuzji został przemodelowany, aby stał się bardziej wydajny i przejrzysty. Teraz możesz w łatwy sposób zamienić niechciane Mody na Endo, surowy materiał potrzebny do ulepszania Modów.

KOLEJNE USPRAWIENIA LUNARO: Tenno, do boju! Niedawno wprowadzony do Warframe sport drużynowy, Lunaro, powiększa się! Gracze będą mogli postawić się w całkowicie nowej perspektywie dzięki mapie inspirowanej Stalowym Meridianem, której głównymi cechami są siatki ustawione z boku i rampy stojące po środku pola.

NOWY SYSTEM GLYPHÓW: Od tej pory gracze będą mogli zostawić na polu walki nieco więcej, niż tylko ciała poległych wrogów. Użytkownicy będą oznaczać swoją obecność dzięki nowemu systemowi Glyphów, który da możliwość wyboru spośród wielu stylów unikalnych oznaczeń i zostawienia po sobie śladu.

NOWE OPCJE CUSTOMIZACJI: Wybór jest ogromny. The Nova Asuri Collection, Tekelu Skin Pack, The Silver Grove Bundle i dwa nowe Landing Craft Skins, aby jeszcze lepiej wyróżnić się w grze.

Źródło: Materiał wydawcy

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie