Najlepsze filmiki z gier [#95]. Sniper Ghost Warrior 3 i Symulator Kozy

Tak powstaje Super Mario 64 na Unreal Engine 4

W 2015 w sieci pojawiło się wideo autorstwa użytkownika YouTube o pseudonimie aryoksini, który pokazał kilka wybranych map z Super Mario 64 odtworzonych za pomocą Unreal Engine 4. Teraz zdaje się, że aryoksini postanowił przenieść swój projekt na kolejny poziom.

Kilka dni temu aryoksini opublikował filmik, który pokazuje postęp w pracach nad Super Mario 64 w wersji na Unreal Engine 4. Gra zyskała sporo w kwestii wizualnej, lepsze cienie, bogatsze tekstury i dynamiczne oświetlenie.

Jednak wątpimy jakoby gra w takiej wersji zobaczyła światło dzienne. Nintendo mocno broni praw do swoich marek, więc zapewne tego rodzaju modyfikacja nie będzie dostępna publicznie, tym bardziej że Nintendo pracuje obecnie nad nową wersją gry z Mario w roli głównej przeznaczonej na Switch.

Zerknijcie jednak na wideo poniżej, bowiem można dzięki niemu zaczerpnąć nieco wiedzy na temat tworzenia gier.

Na ostatniej stronie prezentujemy wyczekiwane Gran Turismo.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

3 (KOMENTARZE) “Najlepsze filmiki z gier [#95]. Sniper Ghost Warrior 3 i Symulator Kozy

 • 31 marca 2017 at 22:37
  Permalink

  faktycznie ten tryb wyzwania to coś, na co chyba czekali gracze zaawansowani, z naciskiem na tych marudzących od grubo ponad roku, że będzie zbyt łątwo:) no to prosze, oto macie cos dla siebie, tylko potem nie narzekac, ze za trudne;) Z najnowszych newsów w kwestii sgw3 to drugi, który mi sie podoba najbardziej. Pierwszy to ten o polskim dubbingu, no i filmik z kawałkiem rozgrywki, na którym słychac nie Stramowskiego opowiadającego, że będzie dubbingował, ale dubbingującego:) https://www.youtube.com/watch?v=Qpwh31bktdo

  Reply
 • 30 marca 2017 at 18:13
  Permalink

  Ten tryb wyzwań na pewno utrudni skutecznie nam przechodzenie misji ale to dobrze. Jeszcze do tego zapodać jakiś tryb Hardcore i będzie full wypas. 🙂

  Reply
 • 26 marca 2017 at 20:58
  Permalink

  Niezwykle cieszy mnie tryb wyzwania w SGW3. Czy dam radę, to nie wiem, ale dobrze wiedzieć, że można podnieść sobie poprzeczkę. 🙂 Cóż, już tylko miesiąc!

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: