Najlepsze filmiki z gier [#95]. Sniper Ghost Warrior 3 i Symulator Kozy

Wybieramy 5 najciekawszych materiałów wideo z ostatnich 7 dni.

Gracze mogą teraz pomyślnie oznaczyć datę 25 kwietnia na kalendarzach, kiedy to Sniper Ghost Warrior 3 zadebiutuje na półkach sklepowych, jak i w dystrybucji cyfrowej. To nowy początek dla marki Sniper Ghost Warrior. Pracowaliśmy niestrudzenie nad stworzeniem zupełnie nowego doświadczenia osadzonego w wyjątkowo wykreowanym otwartym świecie – podkreśla polski deweloper.

Dostaliśmy również świeżutki materiał z rozgrywki, skupiający się na trybie wyzwań w Sniper Ghost Warrior 3 i to właśnie na nim chcemy się skupić w dzisiejszym zestawieniu. Tutaj naprawdę wysoko zawieszono poprzeczkę, nie będzie żadnych ułatwień i podpowiedzi. Coś dla graczy, którzy lubią się pomęczyć. Szczegóły w wideo poniżej.

Na drugiej stronie znajdziecie parodię najnowszych gier.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

3 (KOMENTARZE) “Najlepsze filmiki z gier [#95]. Sniper Ghost Warrior 3 i Symulator Kozy

 • 31 marca 2017 at 22:37
  Permalink

  faktycznie ten tryb wyzwania to coś, na co chyba czekali gracze zaawansowani, z naciskiem na tych marudzących od grubo ponad roku, że będzie zbyt łątwo:) no to prosze, oto macie cos dla siebie, tylko potem nie narzekac, ze za trudne;) Z najnowszych newsów w kwestii sgw3 to drugi, który mi sie podoba najbardziej. Pierwszy to ten o polskim dubbingu, no i filmik z kawałkiem rozgrywki, na którym słychac nie Stramowskiego opowiadającego, że będzie dubbingował, ale dubbingującego:) https://www.youtube.com/watch?v=Qpwh31bktdo

  Reply
 • 30 marca 2017 at 18:13
  Permalink

  Ten tryb wyzwań na pewno utrudni skutecznie nam przechodzenie misji ale to dobrze. Jeszcze do tego zapodać jakiś tryb Hardcore i będzie full wypas. 🙂

  Reply
 • 26 marca 2017 at 20:58
  Permalink

  Niezwykle cieszy mnie tryb wyzwania w SGW3. Czy dam radę, to nie wiem, ale dobrze wiedzieć, że można podnieść sobie poprzeczkę. 🙂 Cóż, już tylko miesiąc!

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: