Najlepsze filmiki z gier [#94]. Nowości w GTA Online oraz remake Tomb Raider II

Mass Effect Andromeda – porównanie E3 2016 vs ostateczna wersja

Mass Effect Andromeda zadebiutuje 23 marca (data premiery w Europie) na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Branżowe redakcje otrzymały jednak kody recenzenckie już teraz, zatem w sieci pojawiły się screeny prezentujące ostateczny kod gry. Ktoś na forum Reddit oraz NeoGAF postanowił porównać je z wersją gry prezentowaną w zeszłym roku i tak rozpoczęła się debata – mamy downgrade czy też nie mamy?

Poniżej wrzucamy zestawienie prezentujące E3 2016 vs ostateczny build, a zaraz pod nim porównanie przygotowane przez YouTube’ra posługującego się pseudonimem Cycu1. Na podstawie dostępnych w sieci materiałów skonfrontował on zeszłoroczny trailer ze sprzedażową wersją z PlayStation 4.

Autor materiału podkreśla, żeby nie traktować jego filmiku jako ostatecznego porównania, na które przyjdzie czas po premierze Mass Effect Andromeda. Jednocześnie Cycu1 skłania się ku stwierdzeniu, że nie mamy tutaj do czynienia z pogorszeniem jakości grafiki, lecz raczej jej przeprojektowaniem.

A jakie jest Wasze zdanie na ten temat – czy wywołana wrzawa to tylko mała burza w szklance wody? Mass Effect Andromeda prezentuje się przecież naprawdę okazale!

Zachęcamy też przy okazji do zapoznania się z naszym materiałem dotyczącym Mass Effect Andromeda. Znajdziecie w nim informacje o podróżach kosmicznych w grze oraz tych prawdziwych! Jak sądzicie ile może kosztować na przykład wycieczka na stację kosmiczną? Dowiecie się tego z naszego artykułu.

Na czwartej stronie prezentujemy niesmaczny i brutalny zwiastun.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: